Başkan Işıksu, öğrenciden gelen mesajı paylaştı

Sakarya Üniversitesi'nde okuyan bir öğrenci Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya sosyal medya üzerinden bir mesaj gönderdi. Başkan Işıksu'da öğrencinin kendisine gönderdiği mesajı paylaşarak açıklamalarda bulundu.

Başkan Işıksu, öğrenciden gelen mesajı paylaştı

sakaryayenihaber.com -

Sakarya Üniversitesi sosyal hizmetler bölümünde okuyan bir öğrenci, koronavirüs nedeniyle zorlu bir sürecin içinde olunması nedeniyle Başkan Işıksu'ya destek mesajı gönderdi. Genç öğrenci gönderdiği mesajda, "Merhaba . Sakarya Üniversitesi sosyal hizmet bölümü son sınıf öğrencisiyim Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğünde staj uygulamasını gerçekleştirdim. Adapazarında oturuyorum. Bu süreçte belediyenin destek gruplarında gönüllü olarak yer almak istiyorum. Talebime dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler" ifadelerini kullandı.

YÜZLERCE MESAJ VAR

Üniversite öğrencisinin kendisine gönderdiği mesajı sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Işıksu yaptığı açıklamada, "Mesajları tek tek okuyup hepsini cevaplandırmak için gayret ettiğimi biliyorsunuz. Bu süreçte aldığımız yüzlerce mesaj var. Özellikle öğrenci arkadaşlarımızın ilgi ve hassasiyetleri beni çok memnun ediyor. İnancımız tam, hamdolsun. Boşuna demiyoruz, 'Gençler bugünümüzdür.' diye" dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER