BAŞKAN IŞIKSU SÖZ VERDİ

Karadere Mahallesi Muhtarı Ferruh Akıncık ile birlikte mahallenin gençlerini misafir eden Başkan Işıksu, “32 projemizin arasında köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimiz için özel çalışmalarımız var” dedi

BAŞKAN IŞIKSU SÖZ VERDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Karadere Mahallesi Muhtarı Ferruh Akıncık ile birlikte gelen Karadereli gençleri misafir etti. Gençlerle sohbet eden ve Adapazarı ile ilgili düşüncelerini dinleyen Başkan Mutlu Işıksu, hedeflerinden bahsetti, gençlere öğütler verdi. Adapazarı’nın çok daha güzel günlere ulaşması için gençlere ihtiyacı olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Her fırsatta ifade ediyorum. Gençlerimiz bizim bugünümüz. Bugünü güzelleştiren, geleceğe daha umutla bakmamıza vesile olan genç kardeşlerimize çok inanıyorum. Adapazarı’mızı çok seviyoruz diyoruz. İşte sevgimize sahip çıkmadan, umut etmeden, hayal kurmadan, gayret edip çok çalışmadan asla olmaz. Genç kardeşlerimizin yaşadıkları sokakları, ait hissettikleri mahalleleri önemseyeceklerine, fikirlerini her zaman bizlerle paylaşacaklarına yürekten inanıyorum.” diye konuştu.
MERCEK ALTINA ALIYORUZ
Adapazarı’nın 84 mahallesinde etkin hizmetler sunmak için gayretle çalıştıklarını aktaran Başkan Işıksu, “84 mahallemizin içinde köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimizin tüm meselelerini ciddiyetle mercek altına alıyoruz. Bizim hizmet sunmak noktasında en ufak bir sıkıntımız olamaz, olmamalı da. 32 projemizin arasında köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerimiz için özel çalışmalarımız var. Hazırlamakta olduğumuz stratejik plan doğrultusunda projelerimizi inşallah birer birer hayata geçirecek ve Adapazarı’mız için kurduğumuz hayalleri hep birlikte gerçeğe dönüştüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER