Başkan Özen sahada incelemelerde bulundu

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen yol genişletme ve yağmur suyu kanal çalışmalarını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen yerinde inceledi.

Başkan Özen sahada incelemelerde bulundu

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü yol genişletme ve yağmur suyu kanal çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Özen ; “ Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından İzmit caddesi üzerinde dar olan anayolda trafik akışının daha rahat sağlanması adına 200 metrelik yol genişletme çalışması yapıyoruz. Yollar bir yerin gelişmesinde en önemli unsurlardan birisidir. Bu düşünceden yola çıkarak tehlike arz eden yollara genişlik sağladık ve güvenli hale getirmeye çalışıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte program dâhilinde tehlike arz eden bütün yollarımızda çalışmalar yapacağız. Aynı zamanda aşırı yağışlar esnasında ana caddede oluşan su birikmelerini önlemek adına Kırkpınar merkez de 120 metre uzunluğunda yağmur suyu kanal çalışması yapıyoruz. Çalışmalarımıza tedbirler ve imkanlar doğrultusunda devam ediyoruz “ diye belirtti.


banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER