Başkan Özten o iddialarla ilgili konuştu

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, "Büyükşehir'den Ferizli ve Söğütlü'ye yeterince hizmet gitmiyor" iddiaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Özten o iddialarla ilgili konuştu

Sakarya'da yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, kamuoyuna bir açıklama yaptı. 

Başkan Özten yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Yazılı medyada çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin Söğütlü ilçesine yeterince hizmet göndermediği yolundaki beyanları Söğütlü ilçe halkı olarak kınıyoruz.

Henüz bir yılın dolduğu şu günlerde yapılan bu yersiz ve zamansız tenkidin doğruları yansıtmadığı hakkındaki görüşlerimizi başkanımıza sunuyor, ilgi ve alakalarını minnet, şükran ve teşekkürle karşılıyoruz. 

Hizmet dönemi süresi göze alındığında Büyükşehir Belediyesinin kuruluşundan bu güne Söğütlü halkımızın kullanımına arz edilen ve devam eden hizmetleri gelecek hizmetler için teminat sayıyoruz. 

Sayın Ekrem Yüce’ye minnet ve şükranlarımızı bir kez daha saygı ile arz etme fırsatı verdiği için doğruları kesinlikle yansıtmayan habere de teşekkür ederim. 

Hayırlı Ramazanlar dilerim. "
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER