BAŞKAN TOÇOĞLU: GÖNÜLLERİMİZ BİR OLACAK

SMF’yi ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Görev süremde muhtarlarımızla her zaman iletişim halinde olduk. Ortaklaşa ihtiyaçları giderdik. İnşallah gönül birlikteliğimiz devam edecek” dedi.

BAŞKAN TOÇOĞLU: GÖNÜLLERİMİZ BİR OLACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Muhtarlar Federasyonu’nu ziyaret etti. Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Zeki Toçoğlu, 10 yıllık görev süresi boyunca güzel bir uyum yakaladıklarını belirterek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, “Bizleri kırmayarak aramızda olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Allah bundan sonraki hayatında da ailesiyle ve sevdikleriyle mutlu bir ömür nasip etsin. Başkanımızın da her zaman yanında olacağız ve kapımız her zaman açık olacak” dedi.
BAŞARILAR DİLEDİ
Gerek Serdivan gerekse Büyükşehir Belediye Başkanlığı görev sürecinde muhtarlarla her zaman iletişim halinde olduklarını belirten Başkan Toçoğlu ise, “Ortaklaşa çalışarak mahallelerindeki ve ardından ilçelerindeki ihtiyaçları tamamladık. Muhtarlarımızla ayrıca çok samimi dostluklar kurduk. Aramızda oluşturduğumuz bu bağ tüm ülkeye örnek niteliktedir. Size karşı her zaman samimi olarak eksiklerinizi karşılamaya ve isteklerinizi yerine getirmeye çalıştık. Ben de bundan sonra yapacağınız tüm çalışmalarda başarılar diliyor, yaşantınızda sağlık, sıhhat temenni ediyorum. Unutmayın ki her zaman gönüllerimiz bir. Ben hepinize hizmetlerinizden ve gösterdiğiniz samimiyetten dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER