BAŞKAN TOÇOĞLU HİZMETLERİN GELECEK YIL TAMAMLANACAĞINI SÖYLEDİ: 2018 YILI ÇOK 
FARKLI OLACAK


AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Bu yıl 400 bin tonun üzerinde yani yaklaşık 60 Milyonluk asfalt attık. 2018 yılı çok farklı olacak” diye konuştu

BAŞKAN TOÇOĞLU HİZMETLERİN GELECEK YIL TAMAMLANACAĞINI SÖYLEDİ: 2018 YILI ÇOK 
FARKLI OLACAK


2019 VURGUSU
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eti. Adapazarı ilçe teşkilatının üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdiğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Şimdiye kadar girdiğimiz seçimler önemliydi. Ancak şimdi daha önemli bir seçime gidiyoruz. Birlik beraberlik içerisinde 2019’a emin adımlarla ilerleyelim” dedi.
ANA CADDELER
Şehrin yeni yatırımlarına ilişkin partilileri bilgilendiren Başkan Toçoğlu, “Toplamda bin 200 kilometrelik grup yolu ağımız var. 2019 yılına kadar asfalt çalışmalarını tamamlamayı planlıyoruz. Sadece bu yıl 400 bin tonun üzerinde yani yaklaşık 60 milyonluk asfalt attık. Plan dahilinde ekiplerimiz sahada. Şehrimizin ana caddelerini yeniliyoruz” dedi.
YENİ OTOPARK
Ulaşım başlığında da ciddi bir atak içerisinde olduklarını yineleyen Başkan Toçoğlu, “32 Evler-Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasında Şehrin 3. Girişi bitirilecek. Tepekum-Kuyudibi arasındaki 4 kilometrelik yeni bulvar ulaşıma dahil olacak. Çark Caddesi’nde yeni otopark çalışması başlayacak. 2018 yılı çok farklı olacak. Daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eti. Ziyarette AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe kadın ve gençlik kolları başkanları ile yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Ziyarette konuşan Başkan Ak, “Şehrimizin her köşesine ulaşıp hem Büyükşehir Belediyemizin hizmetlerini hem de merkezi hizmetleri vatandaşlarımıza aktarmak bizim görevimiz. Bunu da en iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz. 2019 seçimlerinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Birlik beraberlik içerisinde geçmişte yaptığımız gibi bundan sonraki süreçte de var gücümüzle sahada olacağız. Partimizi en yüksek seviyeye çıkarmaya devam edeceğiz” dedi.
EMİN ADIMLARLA
Adapazarı ilçe teşkilatının üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdiğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Şimdiye kadar girdiğimiz seçimler önemliydi. Ancak şimdi daha önemli bir seçime gidiyoruz. Bu zamana kadar gösterdiğimiz performansın daha fazlasını ortaya koymamız lazım. Hepimiz bu sürece odaklanalım. Yaptığımız her işi bir ahlaki çerçeve içerisinde sürdürelim. Birlik beraberlik içerisinde 2019’a emin adımlarla ilerleyelim” dedi.
ANA CADDELER
Şehrin yeni yatırımlarına ve çalışmalara ilişkin konuşan Başkan Toçoğlu, “Toplamda bin 200 kilometrelik grup yolu ağımız var. 2019 yılına kadar asfalt çalışmalarını tamamlamayı planlıyoruz. Sadece bu yıl 400 bin tonun üzerinde yani yaklaşık 60 milyonluk asfalt attık. Planlamalarımız dahilinde ekiplerimiz sahada. Şehrimizin ana caddelerini yeniliyoruz. Grup yollarının asfalt işlemi büyük oranda tamamlanmış olacak” dedi.
UZUNÇARŞI TAMAMLANACAK
Uzunçarşı’nın 1. ve 2. Etabının tamamlanacağına vurgu yapan Başkan Toçoğlu, “”Bölgenin en önemli hali hizmet sunmaya başlayacak. Engelsiz Yaşam Merkezi açılacak. Alicanlar Konağı tamamlanacak. Karasu SGM hizmete girecek. Hendek Park açılacak. Kocaali sahili turizme renk katacak. Demokrasi Meydanı Sakarya’ya yakışan bir meydan halini alacak. Mevcut Gar ile Mithatpaşa arası yürüyüş ve bisiklet yollarıyla yeni bir yaşam alanına kavuşacak. Arifiye’nin yeni parkı ve duble yolu tamamlanacak. Akyazı ilçe merkezinde çevre düzenlemeleri gerçekleştirilecek. Sapanca ve Taraklı’nın spor kompleksi bitirilecek. Korucuk SAMEK merkezine kavuşacak. Türkiye’nin en önemli projesi olan Entegre Katı Atık Yönetimi’ne başlayacağız” diye konuştu.
DUBLE YOL VE KÖPRÜLER
Ulaşım başlığında da ciddi bir atak içerisinde olduklarını yineleyen Başkan Toçoğlu, “32 Evler-Hızırilyas Arıtma Tesisleri arasında Şehrin 3. Girişi bitirilecek. Tepekum-Kuyudibi arasındaki 4 kilometrelik yeni bulvar ulaşıma dahil olacak. SATSO – OSB arası yeni yolu tamamlanacak. Yenicamii’den Pekşenler’e yeni duble yol ve köprü çalışması başlayacak. Sakarya AVM'ler arasından ADA AVM üst geçidi sona erecek. Çark Caddesi’nde yeni otopark çalışması başlayacak. TOPÇA Kavşağı 2018 yılında tamamlanacak. 2018 yılı çok farklı olacak. Dörtyol’dan şehir merkezine yeni giriş sağlanacak. Yazlık Kavşağı projesi ulaşımı daha da rahatlatacak.”
ALTYAPIYA ÖNEMLİ YATIRIM
Altyapıda çok önemli işler yaptıklarını dile getiren Başkan Toçoğlu, “Geldiğim dönemde yağmursuyu, kanalizasyon ve içme suyunda çok ciddi sıkıntılar vardı. Hamdolsun bugün 16 ilçemizin altyapısına ciddi yatırımlar inşa ettik. Sakarya’nın en önemli yatırımı Akçay Barajı ve enerji santralleri hizmete girecek. Serdivan, Erenler, Ferizli ve Söğütlü’nün altyapısı tamamlanacak. Arıtma tesislerimiz devreye girecek. Çamdağı Barajı’nda çalışmalar başlayacak. Daha yapacak çok işimiz var. İnşallah hız kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE