BAŞKAN TOÇOĞLU HİZMETLERİNİ ANLATTI

AKP Konya Milletvekili ve Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Tahir Akyürek’le bir araya gelen Başkan Toçoğlu, hizmetlerini anlattı. Toçoğlu ayrıca parti teşkilatında düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı

BAŞKAN TOÇOĞLU HİZMETLERİNİ ANLATTI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Konya Milletvekili ve Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Tahir Akyürek’le bir araya geldi. Milletvekili Akyürek’e Sakarya’da gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgiler veren Başkan Toçoğlu, Akyürek’le birlikte AKP İl Teşkilatı’nda düzenlenen yerel seçimler koordinasyon toplantısına katıldı. Akyürek ile birlikte mart ayındaki mahalli seçim sürecine ilişkin istişarelerde bulunduklarını vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Bölge koordinatörümüze şehrimize gösterdikleri yakın ilgi dolayısıyla şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HİZMET HAREKETİ
Başkan Zeki Toçoğlu, “Milletvekillerimiz, teşkilatımız, yerel yönetimlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde hareket ediyoruz. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. İnşallah seçimlere çok iyi bir şekilde hazırlanacak, şehrimizde başarılı bir sonuç elde edeceğiz. Hizmet hareketi olan AK Parti’yle Sakarya’yı daha güzel yarınlara hep birlikte hazırlayacağız. Hemşehrilerimizin bizlere yüklediği sorumluluğu yerine getirmeye aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi çalışmalarımızı tevazu içerisinde sürdürecek, milletimizi hizmetlerle buluşturacağız” diye konuştu. AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç ise yerel seçimlerde oy oranlarını arttıracaklarını söyledi. AKP Konya Milletvekili Tahir Akyürek, “Sakarya’da hem hükümetimizin hem de yerel yönetimler tarafından güzel çalışmalar hayata geçiriliyor. AK Parti ailesi olarak yerel seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde hazırlanıyoruz. Tüm Sakaryalı kardeşlerime hürmetlerimi sunuyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE