BAŞKAN TOÇOĞLU, İL BAŞKANLARI TOPLANTISININ ARDINDAN KONUŞTU: 
TEMPOMUZU
 DÜŞÜRMEYECEĞİZ

Ankara’da düzenlenen il başkanları toplantısının ardından konuşan Başkan Toçoğlu, “Yorulmayacağız. Bağlarımızı güçlendireceğiz. Heyecanımızı kaybetmeyeceğiz. Tempomuzu düşürmeyeceğiz” dedi

BAŞKAN TOÇOĞLU, İL BAŞKANLARI TOPLANTISININ ARDINDAN KONUŞTU: 
TEMPOMUZU
 DÜŞÜRMEYECEĞİZ

GENEL MERKEZDE TOPLANTI
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. AKP Genel Merkezi’nde milletvekilleri, il başkanları ve belediye başkanları ile teşkilat üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen programın ardından Başkan Toçoğlu, açıklama yaptı.
SÜREYİ İYİ DEĞERLENDİRMELİ
Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2019’da yapılacak seçimlerden başarıyla çıkacaklarını söylediğini ifade eden Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımız 2019 seçimlerine kadar olan süreyi çok iyi değerlendirmemiz gerektiğini belirttiler. AK kadrolara güvendiklerini de dile getirdiler. Ülkemize, milletimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
HEYECANIMIZI KAYBETMEYECEĞİZ
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Yorulmayacağız. Bağlarımızı güçlendireceğiz. Heyecanımızı kaybetmeyeceğiz. Tempomuzu düşürmeyeceğiz. Daha fazla çalışıp daha fazla üreteceğiz. Cumhurbaşkanımızın güvenlerini boşa çıkarmayacağız. İnşallah birliğimiz, beraberliğimiz ile başarıya ulaşacağız. Bundan şüphemiz yok.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı. AKP Genel Merkezi’nde milletvekilleri, il başkanları, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ile parti mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleştirilen program sonrasında Başkan Toçoğlu, değerlendirmelerde bulundu. Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımız programda 2019’da gireceğimiz seçimlerden başarıyla çıkacağımızı ifade ettiler. Yolumuza devam edeceğimizi söylediler. İnşallah birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirecek, ülkemize, milletimize hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.
BİRLİK VE BERABERLİK
Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde tamamladı: “Cumhurbaşkanımız 2019 seçimlerine kadar olan süreyi çok iyi değerlendirmemiz gerektiğini belirttiler. AK kadrolara güvendiklerini de dile getirdiler. Biz de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yorulmayacağız. Bağlarımızı güçlendireceğiz. Heyecanımızı kaybetmeyeceğiz. Tempomuzu düşürmeyeceğiz. Daha fazla çalışıp daha fazla üreteceğiz. Cumhurbaşkanımızın güvenlerini boşa çıkarmayacağız. İnşallah birliğimiz, beraberliğimiz ile başarıya ulaşacağız. Bundan şüphemiz yok.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21