BAŞKAN TOÇOĞLU TAKSİCİ ESNAFINI DİNLEDİ

İstasyon Taksi Durağı ziyaretinin öncesinde esnaflarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz esnafıyla sıklıkla bir araya geliyor, istişarelerde bulunuyoruz” dedi.

BAŞKAN TOÇOĞLU TAKSİCİ ESNAFINI DİNLEDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, esnaf ziyaretlerinin ardından İstasyon Taksi Durağı’nı da ziyaret ederek taksici esnafıyla bir araya geldi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Toçoğlu, taksici esnafıyla da sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. Esnafların taleplerini de dinleyen Başkan Toçoğlu, birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’nın ihtiyaçlarına dönük adımları atacaklarını söyledi.
KOLAYLIKLAR DİLEDİ
Başkan Toçoğlu, “Şehrimiz esnafıyla sıklıkla bir araya geliyor, istişarelerde bulunuyoruz. Ortaya koyduğumuz birliktelikle güzel bir uyum yakaladık. İnşallah kardeşliğimizi güçlendireceğiz. Millet olarak yaptığımız bir işi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Gayretkeş olacağız. Doğru işlerde birlikte olacak, beraber hareket edecek; tüm sorunları çözeceğiz. Birlikteliğimizin devam etmesini diliyor, tüm esnaflarımıza çalışmalarında kolaylıklar temenni ediyorum” dedi. Onur ÖZEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE