Başkan Yüce kapı kapı gezip maske dağıttı 

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Her Eve Maske’ sloganıyla başlatılan kampanyada dağıtım çalışmaları Yenikent bölgesinde devam etti. Dağıtıma Başkan Ekrem Yüce bizzat kendisi de katıldı 

Başkan Yüce kapı kapı gezip maske dağıttı 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi (SBB) tarafından ‘Her Eve Maske’ sloganıyla başlatılan kampanyada dağıtım çalışmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin üretim tesisinde hazırlanan maskeler, salgın destek paketleri şeklinde vatandaşlara ulaştırılıyor. Bu kapsamda Karaman’da gerçekleştirilen dağıtım çalışmalarına Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de katıldı. Hedeflerinin Sakarya’daki her eve ulaşmak olduğunun altını çizen ve salgının üstesinden hep birlikte geleceklerine inandıklarını söyleyen Başkan Yüce, vatandaşlara sağlıklı günler diledi.

450 bin haneye maske
Başkan Ekrem Yüce, “Maske üretim, paketleme ve dağıtım çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Şehrimizin tüm mahallerine tüm sokaklarına giriyor, hane hane maske dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Dağıtım ekiplerimiz hem şehir merkezinde hem de ilçelerimizde hummalı bir çalışma sergiliyorlar. Dağıtım programımızın ilk yeri olan Karapürçek ilçemizde ekiplerimiz maske dağıtımlarında sona geldiler. Bir yandan da Adapazarı’nda maske dağıtımlarımıza başladık.  450 bin haneye maske ulaştırmak için çıktığımız bu yolda çalışmalarımızı düzenli ve programlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın bu hususta müsterih olmalarını rica ediyoruz. Tüm vatandaşlarımıza mümkün olduğunca hızlı bir şekilde maske ulaştırmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 10 ay Önce

Bu gösteriler hala iş yapıyor mu siyasette bilmiyorum.

Sunay
Sunay - 10 ay Önce

Bize kimse maske getirmedi başkanım maskemiz kalmadı

Başkan
Başkan - 10 ay Önce

Başkan yüce gelsin birde bahçeli cami sokağına pislik yerleri görsün okadar