Başkan Yüce, karantinadaki öğrenciye böyle cevap verdi

Sakarya'daki yurtlarda karantina altında olan bir öğrenci Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye teşekkür etti. Başkan Yüce de sosyal medya üzerinden o öğrenciye "Bu süreci atlattıktan sonra seni ve diğer misafirlerimizi çok daha güzel koşullarda ağırlamak isteriz" dedi.

Başkan Yüce, karantinadaki öğrenciye böyle cevap verdi

sakaryayenihaber.com

Yurt dışından getirilen öğrenciler Sakarya'daki yurtlarda karantina altına alındı. Büyükşehir Belediyesi tarafından gözlem altında tutulan öğrencilere "hoşgeldiniz" mektubu ve çeşitli bilgilendirme kitapçıkları gönderildi. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Mektubu alan bir öğrenci sosyal medya üzerinde Başkan Ekrem Yüce'ye teşekkür etti. Zorlu günlerde kendilerine kapıların açıldığını söyleyen öğrenci, "Sakarya Arifiye Muhammed Fatih Safitürk Yurdu'nda karantinada tüm ihtiyaçlarımızı giderip özenle baktığınız, bu zorlu günlerde bizlere kapınızı açtığınız için çok teşekkürler. Sayın Ekrem Yüce. Mektubunuzu aldık Gülümseyen gözlerle gülümseyen yüz" dedi.

BAŞKAN EKREM YÜCE

Başkan Yüce de sosyal medyadan öğrenciye verdiği cevapta, "Rica ederim kızım. Siz yeterki iyi olun... Allah hepimizi bu salgından korusun. Sakarya, yurdun dışında da çok güzeldir. Bu süreci atlattıktan sonra seni ve diğer misafirlerimizi çok daha güzel koşullarda ağırlamak isteriz. Bunu saymaz, yine bekleriz" ifadelerini kullandı

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER