BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU RİZE HEYETİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Aralarında Rize Valisi Ersin Yazıcı ve Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ın da yer aldığı heyetle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da farklı kültürden hemşerilerimiz ile dünyaya örnek olacak bir kardeşlik içerisinde yaşıyoruz” dedi.

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU RİZE HEYETİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, bir dizi programa katılmak üzere Sakarya’ya gelen Rize heyetini Büyükşehir’de ağırladı. Görüşmede Rize Valisi Ersin Yazıcı, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Kahraman, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul ve Rize’den gelen diğer misafirler yer aldı.

İŞBİRLİĞİ
Sakarya’da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Rize Valisi Yazıcı, “Düzce, Sakarya ve Kocaeli şehirlerimize işbirliğinin gelişmesi adına ziyaretlerde bulunuyoruz. Sakarya ziyaretimizde de gördükki Büyükşehir Belediyemiz oldukça dikkat çeken yatırımları şehre kazandırmış. İşbirliğimizin daha da güçlenmesi en büyük arzumuzdur” diye konuştu. Başkan Toçoğlu ise şehirdeki tüm STK temsilcileriyle her zaman işbirliği içerisinde olduklarını söyledi.

KARDEŞLİK
Toçoğlu, “Şehrin geleceğini ilgilendiren her bir yapıcı öneriye açığız. Ziyaretinizden büyük memnuniyet duyduk. Önümüzdeki süreçte işbirliğimizi daha da güçlendirmeye hazırız. Sakarya’da farklı kültürden hemşerilerimiz ile dünyaya örnek olacak bir kardeşlik içerisinde yaşıyoruz. Şehrimizde hemşerilerimiz kardeşlik ve huzur ortamında hayatlarını sürdürmektedir. Sakarya yer altı ve üstü zenginliklerinin yanında kültürel bir zenginliğe ve çeşitliliğe sahiptir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE