Başkandan yasak yorumu: Esnaf çok kötü durumda!

SESOB Başkanı Hasan Alişan, yeni tedbirlerle ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Başkan Alişan,"Esnaf kötü durumda, kafası karışık" ifadelerini kullanarak "Tedbir sadece esnafa yönelik mi?" sorusun sordu

Başkandan yasak yorumu: Esnaf çok kötü durumda!

sakaryayenihaber.com*

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında yeni alınan önlemler, dün akşam kamuoyuna duyurulmuştu.

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Hasan Alişan, yasaklarla ilgili dikkat çekici bir yorum yaptı. İşte başkanın sosyal medyada yaptığı paylaşım:

KAFAMIZ KARIŞIK

Salgın had safhasına ulaştı. Salgını önleme ile alakalı tedbirlerin alınması gerektiği halkımız tarafından da dile getiriliyordu. Salgın ile alakalı alınan tedbir kararlarına bizim itirazımız yok. Fakat sadece belirsizlikler var, esnafın kafası karışık. Günler ilerledikçe alınan tedbir kararı daha iyi anlaşılacak."

ESNAF KÖTÜR DURUMDA

Esnaf çok kötü durumda fakat salgının boyutu inanılmaz seviyelere geldi. Tedbir alınması gerekiyordu. Fakat esnaflar bana şu soruyu soruyor bugüne kadar siyasi partilerin kongreleri yapıldı. Kongrelerin çoğunluğu bitti diye mi şimdi tedbir alınıyor? Bundan sonra kongreler olacak mı? Tedbir sadece esnafa mı yönelik? sorularını soruyor. Hayırlısı neyse o olsun

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 14:19
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şeker mahalle
Şeker mahalle - 2 ay Önce

Cafe&restorantı vardır muhtemelen :)

Esnaf mutlu
Esnaf mutlu - 2 ay Önce

Sende işini yapmıyorsun ki

Eski esnaf
Eski esnaf - 2 ay Önce

Beyefendi ne işle iştigal ediyor acaba, bilen var mı?