Başkanlar Hızırilyas Su Kontrol Merkezi'nde bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ve AK Partili İlçe Başkanları ile Hızırilyas Su Kontrol Merkezi’nde bir araya geldi.

Başkanlar Hızırilyas Su Kontrol Merkezi'nde bir araya geldi

Arıtma Tesisleri’nde gerçekleştirilen gezinin ardından gerçekleştirilen toplantı hakkında açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Şehrimizde önemli yatırımları bir bir hayata geçiriyoruz. Dünya standartlarının üzerinde arıtma sağlayan Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri de uygulamaya koyduğumuz en önemli yatırımlardan biri. İl Başkanımız ve İlçe Başkanlarımızla güzel bir inceleme gezisi gerçekleştirdik. Hamdolsun, şehir genelinde önemli bir birliktelik sağladık. AK Parti ailesi olarak disiplinden kopmadan, kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti, birliğin adresidir” ifadelerini kullandı.
AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu ise, “Rehavete kapılmadan, gecesiyle gündüzüyle her alanda çalışan ve millet adına önemli hizmetler arayışı içinde olan kadrolara sahibiz. Biz, büyük ve güçlü bir teşkilatız. Bu sorumluluk duygusuyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugün burada incelediğimiz tesis, bu anlayışın bir ürünüdür” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER