‘Bazı tarla yolları bozulmuş’

İstanbul-Kocaeli ve Sakarya trafiğini oldukça rahatlatması beklenen Kuzey Marmara Otoyolu’ da devam eden çalışmalarda sona gelinirken, güzergahta bulunan mahalle muhtarları bazı tarla yollarının bozulduğunu ileri sürdü.

‘Bazı tarla yolları bozulmuş’

Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar ile Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş, Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunları dinledi. Mahalle muhtarlarını dinleyen başkanlar çiftçiler adına konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

‘TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ’

Adapazarı Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Sakarya İlimizde Kuzey Marmara Otoyolu Güzergahında bulunan Muhtarlarımız ile birlikte oluşan sorunlar hakkında istişare toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıda Otoyol çalışmasından dolayı çıkan sorunlar görüşüldü. Kuzey Marmara Otoyolu’nun yan yollarının yapılmadığı, yapılan köprülerin dik olduğu, bazı tarla yollarının bozulduğu ve ulaşımın olumsuz etkileri, köprü menfezlerinin güzel yapılmadığı gibi şikayetler görüşüldü. Sorunların çözümü konusunda gerekli mercilere müracaatlar yapılarak ivedilikle çözülmesini talep edeceğiz. Çiftçilerimiz adına konunun takipçisi olacağız” denildi.    Serkan Ok  

banner3
YORUM EKLE