BEBEK BAKIM ODALARI GELİYOR

Mecliste konuşan Başkan Işıksu, şehrin birkaç noktasına kurulacak Bebek Bakım Odalarından ilkini Kurban Bayramı’na kadar yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi

BEBEK BAKIM ODALARI GELİYOR

ÇOCUK HAKLARI SOKAĞI
Adapazarı Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu Başkanlığında yapıldı. Başkan Işıksu toplantının başında Çocuk Hakları Sokağı Projesiyle ilgili bilgi verdi. Başkan Işıksu, “Çocuklarımızın ekranla değil akranla büyüyecekleri, haklarını bilecekleri ve proje ile birlikte çocuk dostu Adapazarı hüviyetini kazanmayı hedeflediğimiz projemizi de Barış Manço Parkı’nın oraya yapacağız” dedi.
BEBEK BAKIM PROJESİ
Bebek Bakım Odaları projesini hayata geçireceklerine dikkat çeken Başkan Işıksu, “Ticaret merkezini daha da güçlendirmek adına bebeği olan hanımefendilerin daha rahat alışveriş yapmaları için Adapazarı’mızın birkaç noktasına bebek bakım odalarını kurmuş olacağız. Bir tanesini Kurban Bayramı’ndan önce yetiştirmeyi hedefliyoruz. Adapazarı’mızı çok seviyoruz, kalpten seviyoruz. Projelerimizi hayata geçirmek için hep birlikte çalışacağız” dedi.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER