Bedelini öz çocuğumuzla ödedik!

Fatih Nurullah takma adını kullanan Uşşaki tarikatı şeyi Eyüp Fatih Şağban'ın istismar ettiği 12 yaşındaki kız çocuğunun babası F.A, “Tehdit ediliyorum” dedi.

Bedelini öz çocuğumuzla ödedik!

sakaryayenihaber.com –

Akyazı ilçesinde kendini Uşşaki tarikatı şeyhi olarak tanıtan ve Fatih Nurullah takma adını kullanan Eyüp Fatih Şağban, 12 yaşında kıza istismar suçundan tutuklanmıştı. Cumhuriyet Gazetesi’nin haberine göre, istismara uğrayan kızın babası F.A, tehditler aldığını ve kapısında polislerin bekleyerek can güvenliğini sağlayabildiğini dile getirdi.

Baba F.A, Fatih Nurullah ile 15 yıl önce tanıştığını ve tesisatçı olarak evine gidip gelince kendisiyle tanıştığını söyledi. Kasımpaşa’daki tarikat evine ailelerin gittiğini, kendisinin de önce nişanlısıyla gittiğini, ardından evlendikten sonra da gitmeye devam ettiğini belirtti. F.A, şu sözleri kullandı:

BİZ BEDELİ ÇOCUĞUMUZLA ÖDEDİK

“Her hafta Kasımpaşa’daki toplantılara Perşembe gün en az bin kişi katılırdı. Ama Türkiye’nin çok yerinde var. Biz cahilliğimizin bedelini öz çocuğumuzla ödedik. Şimdi bana ihanet ettiğimi söylüyor. Ama ben ihanet etmedim. Koruma talep ettim. Evimin önünde 6 polis bekliyor. Bize tehdit geldi. Bize büyü mü yapıldı bilmiyorum.

Başka çocukların da istismara uğradığı söyleniyor. Ama ben gözümle görmediğim için bir şey diyemem. Fatih Nurullah'ın oğlu beni aradı. 'Babama büyü yaptılar. Bu suçu böyle işledi' dedi. Arkasındaki kitleyi böyle inandırdılar. Şeyh beni arayıp bir hata yaptığını söyledi. Bana Hz. Ebubekir olmayı vaat etti”

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 19:24
banner3
YORUM EKLE