Belediyeden personeline böyle veda etti

Sapanca Belediyesi Destek Hizmetler Müdür’ü Sinan Kuntasal, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e ve mesai arkadaşlarına veda etti.

Belediyeden personeline böyle veda etti

15 yıl süre ile Sapanca Belediyesi’nde görev yapan belediyenin sevilen personeli, Sinan Kuntasal Sakarya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne atandı. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Kuntasal, ile birlikte çalıştığımız süre içerisinde belediyemizdeki özverili çalışma ahlakından dolayı her zaman takdir ettiğimiz personellerimizin arasındadır.  Yeni görev yerinde de başarılara imza artacağına inanıyorum. Yeni görev yerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum, Allah utandırmasın, başarısı artarak devam etsin” dedi.

Mesaimi Sapanca’da 15 yıl devam ettirdim 
Sinan Kuntasal; “15 yıl görev yapmış olduğum sürece görevimi layıkıyla yapmaya çalıştım. Belediye Başkanımız Sayın Özcan Özen’e, tüm daire müdürlerime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyük bir aile olarak mesaimi Sapanca’da 15 yıl devam ettirdim. İnşallah bundan sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Müdürlüğü’nde mesaime devam edeceğim” diye belirtti. 
Başkan Özen, belediyeye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Sinan Kuntasal’a teşekkür ederek şilt hediye etti.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER