Beraber koşacağız

TÜVASAŞ’ın iftarına katılan Vali Hüseyin Avni Coş, şirketin başarılarıyla iftihar ettiklerini belirterek, “Bu başarıda hepinizin emeği var, sizleri tebrik ediyorum. Daha büyük başarılara doğru hep beraber koşacağız

Beraber koşacağız

TÜVASAŞ işçi personeline TÜVASAŞ Lokalinde iftar yemeği verdi. İftara, Vali Hüseyin Avni Coş, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, TÜVASAŞ Genel Müdürü Erol İnal, Genel Müdür Yardımcıları Cuma Çelik, Hikmet Öztürk ve Turgut Köksal, üst düzey yöneticiler, sendika temsilcileri ile fabrika işçileri katıldı. Vali Hüseyin Avni Coş yemekte yaptığı konuşmada, “Ramazan ayında hep beraber aynı sofrayı paylaşıyoruz. Bize bu güzelliği yaşatan Genel Müdürlüğümüze ve davete icabet edip bu iftar sofrasının gerçekleşmesine vesile olan bütün kardeşlerimize, sevincimize ortak olan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’a teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞARI
TÜVASAŞ’ın başarılarıyla iftihar ettiklerini belirten Vali Coş, “Bu başarıda hepinizin emeği var, sizleri tebrik ediyorum. İnşallah Ramazan ayının da bereketinden istifade ederek daha büyük başarılara doğru hep beraber koşacağız. İlimizi, ülkemizi daha iyi yerlere taşıyabilmek için gayret göstereceğiz” diye konuştu. Ramazan ayının ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Genel Müdür Erol İnal, TÜVASAŞ’ın İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl düzenlenen ’’Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’’ araştırmasında 2013 yılı verilerine göre kamu kuruluşları arasında 10’uncu, tüm kuruluşlar arasında 260’ıncı sırada yer aldığını söyledi. Erol İnal, 2013 yılında 338 Milyon 800 bin TL olan net üretimden satışları 1 Milyar TL’ye çıkartmayı hedeflediklerini vurguladı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE