Bilmece gibi!

Bilmece gibi!

Bilmece gibi!

AKP'de Pazar günü yapılan temayül yoklamasının sonuçları açıklanmazken farklı kaynaklar farklı sonuçlar bildiriyor. Partililerin ve aday adaylarının kafaları karmakarışık.

FARKLI KAYNAKLAR
AKP'nin Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen temayül yoklamasında kullanılan oylar Genel Merkez'de oluşturulan bir komisyon nezaretinde dün sayıldı. Ancak sayım sonuçlarıyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Farklı kaynaklardan, Adapazarı'nda gün boyu temayül yoklamasıyla ilgili el altından farklı açıklamalar yapıldı.

YAVUZ VE TOÇOĞLU
Açıklamaların tümünde ilk üçte Yusuf Alemdar, Ali İnci ve Süleyman Dişli yer alırken sıralama her birinde farklıydı. Bu arada temayül yoklamasında çok sayıda parti yöneticisinin aday adayı olmamalarına rağmen Adapazarı İlçe Başkanı Ali İhsan Yavuz ve Serdivan Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun adını yazdıkları öğrenildi.

ÖZRÜK VE AŞOĞLU
Temayül sonuçlarıyla ilgili bilgi veren bir çok kaynak Çetin Öztürk ve Erkut Aşoğlu isimlerinin ilk 5'te yer aldığını ifade ediyor. Temayül yoklamasının ardından bu hafta içinde gerçekleştirilecek halk oylaması sonuçlarıyla birlikte aday adaylarının hafta sonuna doğru Ankara'ya çağrılarak mülakata alınacakları belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE