BİR ASIRI GERİDE BIRAKTI

1918 yılında dünya’ya gelen, Kuzuluk Mahallesi sakinlerinden 101 yaşındaki Mustafa Boğaz, geçtiğimiz günlerde ilk defa doğum gününü kutladı.

BİR ASIRI GERİDE BIRAKTI

Mustafa Boğaz Akyazı’nın Kuzuluk Topçu sırtı Mahallesinde oturan Mustafa Boğaz tam 101 yaşında. 8 çocuğu ve 22 torunu olan Mustafa Boğaz, Kuzuluk Mahallesininin sevilen ve önde gelen isimlerinden biri.  Sessiz, sakin, nazik tavırları, dobra konuşmaları ve dürüstlüğü ile de tanınan Mustafa Dedenin bir başka özelliği de çok çalışkan olması. Beslenmesine dikkat eden Mustafa Boğaz  geçtiğimiz günlerde, çocukları ve torunları ile birlikte 101’nci yaşını kutladı.
İLK KEZ KUTLADILAR
Bugüne kadar doğum günü kutlamayan Mustafa Boğaz’a çocukları ve torunları büyük bir sürpriz yaptı. Onun bir asrı tamamlayıp asrın bir adım önüne geçen doğum gününde bir araya gelen aile ilk kez babalarının ve dedelerinin yaş gününü birlikte pasta keserek, tatlı yiyip tatlı konuşarak,  çaylarını yudumlayan Boğaz ve torunları, güzel bir gün geçirdi. Yenihaber Gazetesi olarak Mustafa Boğaz dedeye nice sağlıklı ve mutlu yıllar diliyoruz. Yeni yaş gününü kutluyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort