BMW Sakarya'ya jest yaptı! Bu fırsat kaçmaz...

Sakarya'da Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi olarak 4 yıldır hizmet veren Sandıkçı Oto, Sakarya'nın yanı sıra Kocaeli, Düzce, Bolu, Bilecik, Zonguldak gibi çevre illerin olduğu geniş bir alana hizmet vermekte ve kullanıcı odaklı servis anlayışı ile BMW tutkunları için mükemmel bir servis deneyimi sunmaktadır.

BMW Sakarya'ya jest yaptı! Bu fırsat kaçmaz...

MÜKEMMEL BİR SERVİS DENEYİMİ

Sandıkçı Oto, BMW Yetkili Servisleri arasında, kullanıcı memnuniyetinde üst sıralarda yer almaktadır. BMW kullanıcılarının Sandıkçı Oto’yu güvenerek tercih etmelerinin sebebi; Sandıkçı Oto’nun BMW standartlarındaki servis hizmetini şaşırtıcı hızda sunması ve kullanıcının her zaman yanında olduğununu hissettirdiği "Premium Hizmet Anlayışı"ndan kaynaklanmaktadır.

HER YAŞIN AYRI BİR GÜZELLİĞİ VAR

Sandıkçı Oto, Borusan Otomotiv BMW Türkiye Distribütörlüğü önderliğinde; BMW otomobiller için avantajlı bakım fırsatları sunuyor. "Her yaşın ayrı bir güzelliği var" sloganıyla 5 yaş ve üzeri tüm BMW otomobiller için 31 Aralık 2020'ye kadar mekanik işlemlerin yedek parça ve işçiliklerinde %30 indirim avantajı sağlayarak BMW kullanıcılarının servis ihtiyaçlarına destek olmaktadır.

Ayrıca Sandıkçı Oto, Sakarya ve çevre illerde bulunan 5 yaşının altındaki BMW'ler için de çok cazip indirimler sunarak, BMW kullanıcılarının servis deneyimini üst düzeye taşımayı hedefliyor.

BMW Yetkili Servisi Sandıkçı Oto, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covit-19 pandemi sürecinde; BMW kullanıcılarının araçlarını dilediği yerden alıp, bakımları yapıldıktan sonra dilediği yere teslim edilmesini ve BMW'lere yapılacak dezenfeksiyon hizmetlerini de ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bilgi ve Randevu

02646662700
www.sandikciotoservis.com

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 13:48
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
bmw sever
bmw sever - 1 ay Önce

çok başarılı bir hizmet sunuyorlar. Tüm BMW'ci kardeşlerim gönül rahatlığıyla gidebilirler. Teşekkürler sandıkçı oto

Hasan cemal
Hasan cemal - 1 ay Önce

Güzel iş. Sandıkçı otoya bu yolda başarılar