Böhürler’den Sofuoğlu’na sert tepki!

Yeni Şafak Yazarı ve AK Parti kurucularından Ayşe Böhürler, Sakarya Üniversite Tarih Bölümü Öğretim Üyesi ve bir dönem de AK Parti milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’na sert tepki gösterdi.

Böhürler’den Sofuoğlu’na sert tepki!

sakaryayenihaber.com –

Bir dönem AK Parti’den milletvekili adayı da olan Prof. Dr.Ebubekir Sofuoğlu’nun Kayseri’de yaşanan bir olayı sosyal medyada gündeme getirmesi ve İstanbul Sözleşmesi’ne dikkat çekerek “Bir de SÖZLEŞME UYGULANMIYORMUŞ! Tabii ki tokat bir yana incitici tek bir söz bile edilmesin ama bu Feminazilere kanıp hayat arkadaşınızı sakın şikayet etmeyin. Feminist Pislikler nerede şimdi?” demesi üzerine tepki geldi.

AK Parti kurucularından olan Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler, Sofuoğlu’na tepki gösterdi ve “Kendisi bir akademisyen, kullandığı dil ortada :((( Fikri ne olursa olsun bir üniversite hocasının toplum okuması böyle olabilir mi? Bildiğini farzettiğimiz hiçbir şeyi bilmiyormuş demek ki” ifadelerini kullandı.

PEKİ OLAY NEYDİ?

Kayseri'de yaşayan Mehmet N., geçen yıl nisan ayında eşi Kader N. ile tartıştı. Mehmet N., tartışma sırasında eşine tokat attı. Gözünde morluk oluşan Kader N., polis merkezine giderek eşinden şikayetçi oldu. Eşinin özür dilediği Kader N., ertesi gün şikayetinden vazgeçti; ancak Mehmet N. hakkında 'basit yaralama' suçundan kamu davası açıldı. Geçen mart ayında 10'uncu Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında, Mehmet N.'ye 5 ay hapis cezası verildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 12:39
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sana mı Soracak
Sana mı Soracak - 1 ay Önce

Böhürler mi o ne biçim soyat bu okumayı beğendiniz mi başkasından da dinleyin size mi soracak hocamız ayrıca Kendi başınıza konuşmayın çok komik