'BÖLGENİN EN BÜYÜK KADIN CEZAEVİ OLACAK'

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’u ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Yeni Adliye Binası ve Bölge İdare İstinaf Mahkemesi hakkında bilgi alan Başkan Bayrak, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a

'BÖLGENİN EN BÜYÜK KADIN CEZAEVİ OLACAK'

BÖLGE İDARE
Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak’ı makamında ağırladı. Gerçekleşen ziyarette konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Dursun, “Cumhurbaşkanımızın tüm Türkiye’deki idarecilere seslenerek bölgenizde atıl durumda olan devlet binalarına işlerlik kazandırın talimatı sonrasında Hendek’te atıl durumda bulunan eski yurt binasını Hendek Ekonomisine kazandırma adına harekete geçtik. En kısa zamanda bölgemizin en büyük kadın açık cezaevini açacağız. Öte yandan yeni Adliye binasının Valilik yanındaki 37 Dönümlük Araziye yapılması kararı alındı. Bölge İdare İstinaf Mahkemesi ise 2018 yılının ortalarına kadar açılacak” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Gerçekleşen ziyaret hakkında konuşan Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ise, “İlimize yeni atanan Cumhuriyet Başsavcımız Lütfi Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yaptığımız ziyarette çok önemli bilgiler verdi. Kendisinin kapısı gelen ziyaretçilere sürekli açık ve hem ülkemizin hem de ilimizin gündemiyle yakından ilgili. Yeni Adliye binası, Bölge İdare İstinaf Mahkemesi gibi konularda çok önemli bilgiler verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort