Bu atama onları çok üzdü: Sakarya çok şanslısın!

2017 yılından beri Elazığ Valiliği görevini sürdüren Çetin Oktay Kaldırım’ın yeni yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Sakarya’ya atanmasının ardından Elazığlılar büyük üzüntü yaşadı.

Bu atama onları çok üzdü: Sakarya çok şanslısın!

sakaryayenihaber.com-

Elazığ’da görev yaptığı süreç içerisinde birçok başarılı çalışmaya imza atmıştı. Göreve başladığı ilk gün, “Çizmelerimi arabama koydum. Bütün arkadaşlara talimat veriyorum. Çizmenizi, botunuzu arabanıza koyun. Sahada olacağız. Bol bol gezip çalışacağız. Koşan vali olacağız” sözleriyle gönüllerde taht kuran Kaldırım, gerçekten de en çok koşan vali olmuştu.

Özellikle de 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen depremde hep sahadaydı. Bakanlarla birlikte şehri karış karış gezerek, sorunları yerinde dinledi.

Şehirde çok sevilen Vali Kaldırım için sosyal medyada duygu yüklü mesajlar yazıldı. Üzüntülerini dile getiren vatandaşlar Elazığ’a kattığı her hizmet için teşekkür etti.

Elazığlılardan gelen o mesajlar;

“Yolunuz açık olsun Sayın Valim. Sakaryalılar sizi davul zurnayla karşılar.”

“Yolunuz açık olsun sayın Valim. Elazığ için büyük kayıpsınız çok üzgünüm, Sakarya çok şanslısın.’’

“Hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz. Sakaryalılar çok şanslı çünkü halktan biri gibi oldunuz hep. Yeni görevinizde Allah utandırmasın.’’

BAŞKAN MESAJ PAYLAŞTI

Öte yandan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da bir mesaj yayınlayarak Vali Çetin Oktay Kaldırım’a yeni görevinde başarılar diledi.

Şerifoğulları mesajında, “Şehrimizin en zor dönemlerinde, zaman ve mesai kavramı gözetmeden, ihtiyaç olduğunda tüm kurumlarımızı görev başında tutan, her zaman uyum içinde çalıştığımız, Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a şehrimize yaptıklarınızdan ötürü size teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum’’ dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER