Bu olay bayram sabahı yaşandı!

Geyve'de bayram sabahı bir tabancadan çıkan mermi park halindeki aracın camına saplandı. Aracın sahii Engin Kaya,"Birinin canı da gidebilirdi. Buna bir son versinler" diyerek duruma tepki gösterdi

Bu olay bayram sabahı yaşandı!


Olay, Geyve Tepecikler Mahallesi'nde bayram sabahında yaşandı. Bayram kutlaması yapılan bir tabancadan çıktığı tahmin edilen kurşun, park halindeki bir aracın camına saplandı. Araç sahibi Engin Kaya, evden çıktığında gördüğü manzarayla şaşkına döndü. 

Kaya, olayı şu sözlerle anlattı: 

Arabam park halinde kapının önünde duruyordu, Bayram sabahı mezarlık ziyareti için aracıma bindiğimde camda çatlak olduğunu fark ettim. Önce acaba çocuklar mı bir şey attı diye düşündüm. Etrafına bakarken, birden yerde mermiyi gördüm. Mermiyi görünce direkt polisi aradım. Polis geldi, incelemeye göndermek üzere mermiyi teslim aldı.

Verilmiş sadakamız varmış. Arabanın içinde çoluğumuzun çocuğumuzun olduğu bir durumda seyir haldeyken de isabet edebilirdi. İlla benim aracıma değil, bir başkasına, bir çocuğa da isabet edebilirdi.

Allah'tan cama isabet etmiş, ya cana isabet etseydi? Bunun hesabını kim verebilirdi. O kişi hapse de girse bunun vebalini nasıl ödeyebilirdi? Bu mübarek günde canımız yansaydı, ben bunu her bayram yaşayacaktım. Buna bir son versinler. En büyük tesellimiz kimsenin canının yanmamış olmasıdır. Vatandaşlarımızdan ricam, mesken mahallerde lütfen silah atmayalım. Cam yerine gelir ancak can geri gelmez.

Haber: geyve.com
 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER