BU PROJE ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ İÇİN

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından , çocukların bulunduğu ortamların daha güvenli hale getirilmesi amacıyla, yeni bir proje başlatıldı. Projenin ilk adımı atıldı.

BU PROJE ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ İÇİN

Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye sloganıyla uygulanan 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen iş sağlığı ve güvenliği çalışmaları aralıksız devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un öncülüğünde; İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Şeker Anaokulunun ortaklaşa hazırladığı, ilimizdeki tüm anaokulu müdürlerinin katıldığı “Risk Alma Ders Al, Daima Güvende Kal” adlı projenin tanıtım programı gerçekleştirildi.
YAYGINLAŞACAK
Proje ile güvenli okul, güvenli ev ve güvenli çevre ortamlarının oluşturulabilmesi için öğrenci, çalışan ve velilerde sağlık güvenlik kültürünün yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.  İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, projenin gerçekleştirilmesinde farklı kademedeki birçok okulun işbirliği içinde çalışmış olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Durmuş, projenin tüm okul öncesi kurumlarla birlikte diğer kademelerdeki okullarda yaygınlaştırılmasının hedeflendiğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER