Bu şartlarda transfer zor!

Bu şartlarda transfer zor!

Bu şartlarda transfer zor!

5 Ocak'ta başlayacak olan transfer dönemi öncesinde Sakaryaspor'da çalışmalar devam ediyor. Ancak maddi kaynak arayışında olan yönetim transferler için mali destek bekliyor.
Transfer görüşmeleri
Bank Asya 1. Lig'de 9 puanla küme düşme potasında yer alan Sakaryaspor'da, yönetim ikinci yarıda takıma yapılacak olan takviyeler için çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun raporu doğrultusunda transfer görüşmelerinin devam ettiği Sakaryaspor'da en az 8 takviye düşünülüyor.
Mali destek bekliyor
Sezon başından buyana maddi krizi aşamayan ve çaldığı her kapıdan eli boş dönen yönetim 5 Ocak'ta başlayacak olan ara transfer dönemi öncesinde şehrin ileri gelenlerinden mali destek bekliyor. Maddi açıdan arayışlarını sürdüren yönetim bütçeye uygun olan futbolculara yönelik çalışma yapıyor.
Yönetimin işi zor
Sakaryaspor'un ligde kalması için mevcut kadroya transfer yapılması şart. Sakaryaspor Yönetimi'nin transfer dönemi öncesinde işi çok zor gözüküyor. Şehrin ileri gelen isimlerinden beklediği desteği görememesi halinde yönetimin transfer için maddi sorunu nasıl çözeceği merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE