'BU ŞEHRE BORCUMUZ VAR'

Ziyaretçileri makamında ağırlayan Başkan Işıksu, “Milletimizin ilgisine, teveccühüne helal getirmeyecek en güzel hizmetleri sunacağız. Adapazarı’mıza hizmet borcumuz var. Projelerimizi inşallah bir bir hayata geçireceğiz” dedi

'BU ŞEHRE BORCUMUZ VAR'

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Sakarya Denetimli Serbestlik Müdürü Kenan Porgalı, AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Gülşen Fatma Dursun, Sakarya Düşünce ve Dayanışma Platformu Üyeleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
HİZMET BORCUMUZ VAR
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Işıksu, halkın gösterdiği güven ve teveccühü boşa çıkarmayacaklarına vurgu yaparak, “Hamdolsun Adapazarı’mızda gayet demokratik ve güzel bir seçim geçirdik. Halkımızın sandıkta bizlere göstermiş olduğu teveccüh ve güven, şehrimize olan hizmet duygumuzu pekiştiriyor ve canlı tutuyor. Hepimiz bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehre vefa, bu şehre hizmet borcumuz var. Bizler de Adapazarı Belediyesi olarak bundan sonraki süreçte projelerimizi bir bir hayata geçirerek bu teveccühe mukabele edecek, milletimizin huzurunda projelerimizle var olacak ve inşallah hayallerimize gerçeğe dönüştüreceğiz. Bu vesile ile ben bir kez daha gerek seçim öncesinde gerekse seçimden sonraki süreçte hemşehrilerimizin göstermiş olduğu desteğe çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort