'BU ŞEHRE HİZMETTEN MUTLULUK DUYUYORUZ'

Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Bu şehre, hemşerilerimize hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi

'BU ŞEHRE HİZMETTEN MUTLULUK DUYUYORUZ'

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can ve muhtarlarla bir araya geldi. Seçimlerin ardından Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı olarak göreve başlayan Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can’ı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Toçoğlu, yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi. Başkan Can ise hizmet etmek için göreve talip olduklarını vurgulayarak, “Arkadaşlarımızla birlikte hemen çalışmalarımıza başladık. Her geçen gün gelişen ilçemize bizler de katkı sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Destekleri dolayısıyla başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
İSTİŞARE YAPIYORUZ
Muhtarlar Derneği Başkanı olarak göreve seçilen Fikret Can ve muhtarlara başarı dileklerini ileterek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Muhtarlarımızla çok güzel bir uyumumuz var. Gerek ilçelerimizde gerekse mahallelerimizde yaptığımız çalışmaları muhtarlarımızla istişare ediyor, ortak noktada buluşuyoruz. Asfalt programımıza göre gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla grup yollarımızı yeni yüzlerine kavuşturuyoruz. İnşallah muhtarlarımızla işbirliği içerisinde şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Başkan Toçoğlu sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Bizim en büyük gücümüz birlikteliğimizdir. Hamdolsun Valiliğimiz, Milletvekillerimiz, STK’larımız, teşkilatımız, yerel yönetimlerimiz ile tam uyum içerisinde hareket ediyoruz. Bu şehre, hemşerilerimize hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnşallah birlik ve beraberliğimizi sürdürerek, Sakarya’yı geleceğe taşıyacak adımları atacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE