Bulvarda 2 katlı bina çöktü! Ölümden döndüler

Atatürk Bulvarı'nde 2 katlı bir bina sabah saatlerinde çöktü. İlk belirlemelere göre yıkılan binanın yerinde yapılan kazı çalışması sırasında bitişiğindeki 2 katlı binanın çöktüğü öğrenildi. Binada iş yerleri bulunan vatandaşlar ise kazı sırasında dışarı çıkarıldığı için göçük altında kalmaktan kurtuldu.

Bulvarda 2 katlı bina çöktü! Ölümden döndüler
HABERİN GALERİSİ
Bulvarda bina çöktü

Bulvarda bina çöktü

sakaryayenihaber.com-

Serkan ÖZAY bildiriyor...

Adapazarı ilçesinde bina çöktü. Çökme esnasında çöken binanın arka kısmında çalışan işçiler son anda göçük altında kalmaktan kurtuldu.
Olay, Adapazarı Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Atatürk Bulvarında meydana gelen olayda, Döner Geçit Sokak üzerinde binanın temeli için iş makinesi tarafından yapılan kazı esnasında hemen yan tarafında bulunan bir binada çökme yaşandı. Çökme esnasında binanın arka kısmında çalışan işçiler son anda göçük altında kalmaktan kurtuldu. Çöken binanın yanındaki binalar ve dükkanlar boşaltıldı. Mal sahibinin kızı Esra Arık yaptığı açıklamada, “Temel çalışması yapıyorlardı, bizim binalarımızı da istedi vermedik. Vermediğimiz için de temelin dibine kadar girdi, kaç sefer uyardık yapı denetimden de ama bir türlü bizi dinlemedi, bütün temele girdi. İşte sonuç bu. Saat 09.30 sıralarında meydana geldi çökme. İşçiler içeriden zor çıktılar. İşçiler kıl payı kurtuldular. Sonuç bu işte, maddi zarar olarak hiçbir şey belirli değil ama yardım istiyorum, mağdurun arkasında dursunlar. Yetkililerden benim mağduriyetimi gidermeleri için yardım istiyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 12:20
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Besili
Besili - 7 ay Önce

Ya deprem olsaydı?Allah tan önlem alınmış ve binada kimse yokmuş.SAKARYA da bunun gibi yüzlerce binanın olmadığını kim iddia edebilirki!

SIRADAKİ HABER