BULVAR'DA FİLM GİBİ HIRSIZLIK

Atatürk Bulvarında meydana gelen olayda; bankadan kredi çeken İlhan F. isimli şahsı takip eden 4 kişi “tekerin patladı” diyerek araçtan indirerek 55 Bin TL’sini çaldı.

BULVAR'DA FİLM GİBİ HIRSIZLIK

Edinilen bilgilere göre, Gar Meydanı önünde meydana gelen olayda arsa almak için bankadan 55 Bin TL kredi çeken İlhan F. isimli şahıs bankadan parasını aldıktan sonra aracının başına geldi. Bankadan itibaren kendisini takip edenleri fark etmeyen İlhan F., aracının başına geldiğinde lastiğinin inik olduğunu gördü. Bu sırada kendisini takip eden 4 kişiden 3’ü yardım için yanına geldi.
TAŞ ATARAK
Lastiği değiştirerek araca binmeye hazırlanan İlhan F.’in gideceğini anlayan 3 kişi bu kez Fener’in ceketine bir çeşit boya sürerek zaman kazanmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Araca binerek uzaklaşan İlhan F’yi durduramayan bir diğer kişi, yoldan geçerken İlhan F.’in aracına taş atarak araçtan inmesini sağladı. İlhan F.’in araçtan inmesini fırsat bilen hırsızlar el çabukluğuyla çantasını alarak olay yerinden uzaklaştı.
SORUŞTURMA
Parasının çalındığını fark eden İlhan F. hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polisler İlhan F.’in ifadesini aldıktan sonra araç üzerinde de parmak izi çalışması yaptı. Olayla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE