Burası Serdivan.... Yol bu hale geldi!

Serdivan'da asfalta meydana gelen kabarma ve çöküntüler vatandaşın tepkisine neden oldu.

Burası Serdivan.... Yol bu hale geldi!

sakaryayenihaber.com -

Serdivan Köprübaşı Mahallesi 20. Cadde üzerinde bulunan asfalt yolun bir bölümünde kabarmalar ve çöküntüler meydana geldi. Uzun süredir yolun bu halde olduğunu söyleyen bölge sakinleri duruma tepki gösterdi.

Konuyla ilgili çektiği fotoğrafları Sakarya Yenihaber Whatsapp İhbar Hattına (0 531 209 49 49) yollayan bir takipçimiz, "Burası evimize giden yol. Uzun süredir bu halde. Yol yeni olmasına rağmen bu hale geldi. Buradaki girinti ve çıkıntıları fark edemeyen kişiler büyük sıkıntılar yaşıyor. Özellikle akşamları bu yol pek farkedilmiyor. İnsanlar buradan geçerken yere düşüyor. Arabalar güçlükle geçiyor. Yetkililerden bu duruma acil bir çözüm bulmalarını istiyoruz" şeklinde şikayetini dile getirdi.


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 13:26
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus bektaş
Yunus bektaş - 1 ay Önce

Serdivan in bütün yolları yamalı asfalt bu kadar kötü bir belediyecilik olamaz belediye başkanının sokağı bile yamalı bazı sokaklarda onlarca yama var

Serdivanlı
Serdivanlı - 1 ay Önce

Serdivan'da hiç bir zaman belediye olmadı ki ? Allah razı olsun Toçoğlu'ndan onun zamanında olan oldu, bundan sonrası hayaldir bunu halen anlayamadıya bu millet! neden %65 in cevabı burda aslında, hakettiğimiz gibi yönetiliyoruz. Zeki başkanı tekrar sahalarda görmek istiyoruz, Büyüksehir belediye başkanlığı bomboş kaldı, Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER