Burhan Şaban geliyor

Serdivan Belediyesi Gelenek Ramazan etkinlikleri kapsamında Serdivan Park’ta düzenlenen programlar vatandaşların buluşma noktası olmaya ediyor

Burhan Şaban geliyor

İftar sonrası eski Ramazanları yeniden yaşatmak için düzenlenen Ramazan etkinliklerinde her akşam farklı bir program sahne alıyor. Ramazan Ayının vazgeçilmezleri arasında olan, büyük küçük herkesin beğeniyle izlediği Meddah, Aşuk ile Maşuk, damat adayları konulu orta oyunu vatandaşlara geleneksel Ramazan ruhunu birlikte yaşama imkanı sunuyor. Ailelerin bir araya geldikleri ve sohbet etme imkanı buldukları Serdivan Ramazan Etkinliklerinde Cuma akşamı; Keloğlan ile Ramazan hikayeleri, Hacivat ve Karagöz’ün yanı sıra canlı performanslar yer alacak. Çocuklara özel gösterimlerde ayrıca palyaçolar balon dağıtacak.
BALKAN EZGİLERİ
Hafta sonu Serdivan Ramazan etkinlikleri önemli bir sanatçıyı ağırlayacak. Yarın akşam geleneksel Boşnak müziği, Sevdalinka ve Boşnakça-Türkçe ilahilerle herkesin beğenisini kazanan Boşnak sanatçı Burhan Şaban Serdivan Park’taki konserde sevenleriyle bir araya gelecek.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE