BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI, SAKARYA'YA DEĞER KATMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ: BİZİM TEK AMACIMIZ SAKARYA'YA HİZMET

Gazetemize ziyaretinde konuşan Başkan Yüce, Sakarya’ya hizmetkar olmaya geldiklerine dikkat çekerek, “Bizim tek amacımız Sakarya’yı daha ileriye taşımaktır. Bu şehre değer katmaya ve ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI, SAKARYA'YA DEĞER KATMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ: BİZİM TEK AMACIMIZ SAKARYA'YA HİZMET

GAZETEMİZE ZİYARET
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce dün gazetemizi ziyaret etti. Genel Müdürümüz Naci Koşunda, Genel Yayın Yönetmenimiz Sezai Matur ve Yazı İşleri Müdürümüz Şener Sak tarafından karşılanan Başkan Yüce, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekiplerin tüm ilçelerde çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Göreve geldikleri günden beri hizmet için kolları sıvadıklarını belirten Yüce, ilk günkü hizmet heyecanlarını kaybetmediklerini söyledi.
İMAR KONUSUNDA HASSASIZ
Ziyarette, Sakarya’nın çözülmeyi bekleyen sorunlarının başında gelen imar konusunda oldukça hassas olduklarına değinen Başkan Yüce, “İmar planlarımızı hazırlarken çok titiz davranıyoruz” dedi. Her ilçenin kalkınması için gayret sarf ettiklerine dikkat çeken Yüce, “Bizim derdimiz Sakarya’yı daha ileriye taşımaktır. Bu şehre değer katmaya ve ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Bizler halkımıza hizmetkar olmak için geldik” dedi.
ŞEFFAFLIK VE ADALET
Yüce sözlerini şöyle sürdürdü: Büyükşehir Belediyesi olarak hemşerilerimizin yanında olacak, gelir düzeylerini ve yaşam standartlarını arttıracak adımlar atmayı sürdüreceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, hizmet yolculuğunda gücümüzü arttırsın. Göreve gelmeden önce de sürekli söylediğim bir olgu vardı. Biz şeffaflık ilkesinden asla ödün vermedik ve vermeyeceğiz. Tüm icraatlarımızda da adil olmanın gayreti içerisindeyiz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER