'Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sakaryaspor'a destekten geçer'

'Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sakaryaspor'a destekten geçer'

'Büyükşehir Belediye Başkanlığı Sakaryaspor'a destekten geçer'

Sakaryaspor Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Küçük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığının, Sakaryaspor'a destek vermekten geçeceğini söyledi.
Destek bekliyoruz
Sakaryaspor Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Küçük, Antalya'da takımın kampında yaptığı açıklamada Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adayların Sakaryaspor'a destek olması gerektiğini söyledi. Küçük, 'Tüm partilerimizin başkan adaylarını yakından takip edeceğiz. Taraftarımız da Sakaryaspor'a destek veren başkan adayını seçimde başkan olarak seçecektir' şeklinde konuştu.
Büyükşehir'e ihtiyaç var
Sakaryaspor'u zor durumdan kurtarmak için yönetim ve divan kurulu olarak Yeşil-Siyahlı takımı çalıştıklarını söyleyen Küçük, herkesin taşın altına elini sokması gerektiğini söyledi. Küçük, 'Şehrin önde gelen isimlerinin Sakaryaspor'un yanında olması lazım. Büyükşehir makamı büyük bir güçtür. Sakaryaspor'un, Büyükşehir'in ilgi alakası ve desteğine ihtiyacı var' ifadesini kullandı.
Yakından takip edeceğiz
Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sabri Küçük, adaylarının konumlarını iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini çünkü camia olarak desteği yakından takip edeceklerini söyledi. Küçük, ' Sakaryaspor camiası geçmişte yaşadıklarından sonra Sakaryaspor konusunda hassas ve dikkatli olmayı bilecektir. Adaylarımız da bunun bilincinde olup ona göre hareket edeceklerdir' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE