Büyükşehir Belediyesi'nden kiralık taksi plakası!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi SEAH Taksi Durağı ve yeni açılacak Cadde 54 durağında çalıştırılmak üzere 20 taksi plakasının kiralanması için ihaleye çıkıyor. Belediye yeni plakaların muhammen bedelini 400 bin+KDV olarak belirledi.

Büyükşehir Belediyesi'nden kiralık taksi plakası!

sakaryayenihaber.com -

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve yeni açılacak Cadde 54 durağında çalıştırılmak üzere 14'ü yeni olmak üzere 20 taksi plakasının 10 yıllığına kiralanması için için ihaleye çıkıyor. 22 Aralık Salı günü ilk ihale Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi durağına eklenecek yeni taksiler için yapılacak. SEAH Taksi Durağına eklenecek 3 taksinin ihalesine Arifiye, Erenler, Serdivan ve Adapazarı'nda bulunan ve duraklı duraksız tüm T plaka sahipleri girebilecek. Plakalardan 7 tanesi ise yeni verilecek T plaka olacak.

İşte ihale ile ilgili detaylar:

MADDE -1:İHALE KONUSU İŞİN NİTELİĞİ VE MİKTARI
Mülkiyeti Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait aşağıdaki tabloda durak yeri, ticari plaka sayısı, ihaleye katılacaklar vb. özellikleri belirtilen 10 (on) ticari taksi plakasının, ilgili ticari taksi durağına ilave edilerek 10 (on) yıllığına işlettirilmesi hususunda ayrı ayrı kiraya verilmesi ihalesi 2886 sayılı kanun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacaktır.

MADDE-2:ŞARTNAME VE EKLERİNİN NEREDEN VE HANGİ ŞARTLARDA ALINACAĞI
İhale şartname ve ekleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ ndan 250,00-TL karşılığında temin edilebilir.

MADDE-3:İHALE TARİHİ, ZAMANI, YAPILACAĞI YER VE USULÜ
İhale, aşağıda belirtilen tarihte, belirtilen saat ve devamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır.

NOT: İhaleyi kazanan istekli ihale sonucu oluşan bedeli, ihale kararının kendisine tebliğinden itibaren 15 günlük süre içerisinde ¼’ ü peşin ödenmek şartıyla kalanını 3 ay içerisinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi veznesi veya banka hesabına ödeyebilecektir.

MADDE-4:TAHMİNİ BEDEL VE GEÇİCİ TEMİNATA İLİŞKİN HÜKÜMLER

MADDE-5: İSTEKLİLERDE ARANAN BELGELER
İhaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişiler 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırladıkları aşağıda belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlayarak 22/12/2020 saat 12.30’e kadar Büyükşehir Belediyesi Gelirler Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 07:39
banner3
YORUM EKLE