'Büyükşehir duyarlı olmalı'

MHP İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül, mesajında; “17 Ağustos 1999 depreminin üzerinden 14 yıl geçti. Böylesi felaketlerin bir daha yaşanmaması hepimizin ortak temennisidir” dedi.

'Büyükşehir  duyarlı olmalı'

17 Ağustos 1999 depreminin yıldönümünde MHP İl Başkanı Muhammed Levent Bülbül yazılı bir açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamada depremin değil kalitesiz binaların can aldığının herkes tarafından kabul edilen bir gerçek olduğunu söyleyen Bülbül, “Ülkemizin deprem kuşağı üzerinde olması, depremle yaşamayı öğrenmemizi ve olası depremlere her an hazırlıklı olmamızı gerektirmektedir” diye konuştu.
DUYARLI OLMALI
Depremleri en az can ve mal kaybıyla atlatabilmek için, bu alandaki eksikliklerimizin tespit edilmesi, gerekli örgütlenmelerin yapılması ve etkili denetim mekanizmalarının hayata geçirilmesi büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Bülbül, “Büyükşehir Belediyesi olarak son derece duyarlı ve sistematik bir çalışma içinde olmak gerekiyor. Bu manada yapılan çalışmaların halkımız tarafından bilinmesi ve gerekli desteğin alınması öncelikli isteğimizdir” diyerek açıklamasını tamamladı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER