Büyükşehir SAÜ'lü öğrencilerin yanında

Büyükşehir Belediyesi tarafından, SAÜ Kampus ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde kurulan Öğrenci Danışma Masaları’nda; Sakarya Üniversitesi’nde okumaya hak kazanan öğrenciler şehir hakkında bilgilendiriyor.

Büyükşehir SAÜ'lü öğrencilerin yanında

Halkla İlişkiler Müdürü Alpay Şirin, “6 Eylül Cuma gününe kadar üniversitemize yeni kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizi danışma masalarımızdan bilgi almaya davet ediyoruz” dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Öğrenci Danışma Masaları ile Sakarya Üniversitesi’nde okumaya hak kazanan öğrencileri şehir hakkında bilgilendiriyor. SAÜ Kampüsü ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde açılan stantlar ile öğrencilere şehrin tanıtıldığını belirten Şirin, “Şehrimize ilk defa gelen öğrencilerimiz için danışma masaları oluşturduk. Bu sayede hem şehrimize kolay adapte olmalarını sağlayacak, hem de ulaşım ve konaklama başta olmak üzere diğer konularda elimizden gelen desteği vermiş olacağız. Bilgilendirme broşürlerinin de dağıtıldığı stantlarımızla öğrencilerimize ayrıntılı bilgiler veriyoruz. 6 Eylül Cuma gününe kadar üniversitemize yeni kayıt yaptıran tüm öğrencilerimizi danışma masalarımızdan bilgi almaya davet ediyoruz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER