BÜYÜKŞEHİR ULAŞIMA KADIN ELİ DEĞDİ

Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçlarında göreve başlayan Bahar Çamaş, şoför koltuğuna oturdu. Çamaş, “Şoför koltuğunda bir kadın gören yolcular tarafından çok güzel tepkiler ile karşılaştım” dedi.

BÜYÜKŞEHİR ULAŞIMA KADIN ELİ DEĞDİ

Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma filosunun ilk kadın şoförü Bahar Çamaş, göreve başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, “Belediye otobüslerimizde kadın şoförün olması bizleri memnun etti. İnşallah Bahar Çamaş’la başlayan kadın şoför uygulamız bu alanda kendine güvenen tüm kadınlara örnek olacaktır” dedi.
10 YILDIR EHLİYETİ VAR
Evli ve 2 çocuk annesi olan Bahar Çamaş, şoför koltuğunda kendini gören  yolculardan güzel tepkiler aldığın ifade ederek, şoförlüğü evlendikten sonra başladığını ifade etti. 10 yıldır ‘E’ sınıf ehliyet sahibi olduğunu ifade eden Çamaş, “Eşimin işi gereği birlikte kamyon ile uzun yollar yaptık” dedi.
BAYANLARA ENGEL YOK
İşe ihtiyacı olduğunu söyleyen ve büyük araç kullanmayı sevdiğini belirten Bahar Çamaş, “. Kendime güveniyordum, yapabileceğime inandım ve Büyükşehir Belediyesi’ne başvurdum. Kabul edilmemin ardından da kısa süre önce çalışmaya başladım. Kadınlarımıza seslenmek istiyorum: önlerinde hiçbir engel yok” diye konuştu. Serkan ÖZAY

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort