BÜYÜKŞEHİR'DE DEĞİŞİM RÜZGARI SÜRÜYOR

31 Mart Yerel seçimleri sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce'nin göreve başlamasıyla birlikte belediye üst yönetiminde değişim başlamıştı.

BÜYÜKŞEHİR'DE DEĞİŞİM RÜZGARI SÜRÜYOR

Yüce’nin göreve başlamasıyla birlikte görevi bırakacağı konuşulan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş bugün itibariyle yıllık izine ayrıldı. Keleş'in yıllık izninin ardından görevinden ayrılacağı belirtiliyor.
14 yıldan bu yana SASKİ Genel Müdürü olarak görev yapan Rüstem Keleş’in dışında merak edilen bir diğer isim olan Ayhan Kardan’ın da tenzili rütbe yapılacağı konuşuluyor. Zeki Toçoğlu döneminde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan Kardan’ın yakın zamanda Daire Başkanı olarak atamasının yapılması bekleniyor. Ayhan Kardan’ın ‘kızak’ olarak adlandırılan boş daire başkanlıklarından birisine atamasının yapılacağı gelen haberler arasında. Öte yandan SASKİ Genel Müdürlüğüne Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Murat Us'un geleceği ileri sürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER