Büyükşehir'de devrim yapacağız

Büyükşehir'de devrim yapacağız

Büyükşehir'de devrim yapacağız

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Toçoğlu Söğütlü'de köy kahvehanelerinden vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunları dinledi. Toçoğlu, 'Göreve hiçbir vatandaş işini gördürmek için başkalarını devreye sokmayacak' dedi.

Tam kadro
Yapılacak olan yerel seçimlerde adaylarını en erken açıklayan ve seçim çalışmalarına başlayan Milliyetçi Hareket Partisi adayları ile birlikte köy gezilerine başladı. Önceki akşam MHP İl Başkanı Mehmet Erdoğan, MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Toçoğlu, Söğütlü Belediye Başkan adayı Ayhan Bölükbaşı, MHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Din ve parti yönetimi Söğütlüde vatandaşlar ile bir araya geldiler.
Hizmet
Söğütlü Akçakamış mahallesinde bulunan kahvehanelerde düzenlenen tanışma toplantısına vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Toçoğlu'na çeşitli sorular yönelten köylüler, Toçoğlu'nu desteklediklerini açıkladı. Toçoğlu yaptığı konuşmada vatandaşlara seslenerek, 'Göreve gelirsek hizmet yönünden hiçbir eksik ve ayrım asla yapılmayacaktır. Vatandaşlarımız işlerini yaptırmak için araya başkasını sokmayacaktır' dedi.
Siyaset
Gençlere ayrı bir önem verdiklerini dile getiren Toçoğlu, 'Gençlerimizi her zaman ayrı bir özen gösterilerek sportif ve mesleki yönlerinden önlerini açmak için elimizden ne gerekiyor ise yapacağız' dedi. MHP İl Başkanı Mehmet Erdoğan'da belirledikleri adaylara halkın büyük sevgi gösterisinde bulunmasına değinerek, ' Bizim ne kadar doğru bir karar verdiğimizin kanıtı vatandaşın gösterdiği bu ilgidir' dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE