BÜYÜKŞEHİR'E YENİ BİR İSİM DAHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na Aslen Rizeli Kocaeli doğumlu, geçen seçimde Başiskele Belediye Başkan aday adayı olan Erdal Selimoğlu’nun getirileceği belirtiliyor

BÜYÜKŞEHİR'E YENİ BİR İSİM DAHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Gençlik ve Spor Müdürü, Bolu eski İl Gençlik ve Spor Müdürü, bir dönem Türkiye Judo Federasyonu As Başkanlığı yapan, geçen bir dönem Federasyon Başkanlığına aday olan, 31 Mart seçimlerinde öncesinde de AKP’den Belediye Başkan aday adayı olan Erdal Selimoğlu’nun getirileceği belirtiliyor.


Rize eski Milletvekili Şevki Yılmaz’a yakınlığıyla tanınan Erdal Selimoğlu halen Bakanlık kadrosunda müşavir olarak çalışıyor.
 

ERDAL SELİMOĞLU KİMDİR?

27.11.1966 Kocaeli doğumlu. Aslen Rizeli. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Beden Eğitimi Bölümü mezunu. Geçmişte Judo Federasyonu As Başkanlığı, Halter Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği, Sualtı Sporları Federasyonu üyeliği, Bolu İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Avcılık ve Atıcılık Federasyonu Genel Sekreterliği yaptı. Aktif spor hayatı boyunca judo, güreş, kuraş, bilek güreşi, halter, kuvvetli adam gibi altı farklı branşta Türkiye şampiyonlukları ile birlikte Balkan ve Akdeniz oyunlarından da dereceler elde etti. Evli ve üç çocuk babası.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER