CAMİ GENÇLİK DERNEĞİ HİZMETLERİ YERİNDE GEZDİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Bu kapsamda Camii Gençlik Derneği üyeleri, Büyükşehir’in yatırımlarını gezdi

CAMİ GENÇLİK DERNEĞİ HİZMETLERİ YERİNDE GEZDİ

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Camii Gençlik Derneği, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği yatırımları yerinde inceledi. Ziyaretçiler gezileri kapsamında Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Ofis Sanat Merkezi, Yenikentpark, Sakarya Sanat Galerisi ve Karaman Geçici Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Ziyaretçiler hayata geçirilen yatırımlarla ilgili görevlilerden bilgiler aldı.
ARITMA TESİSİ
Gerçekleştirilen geziden duyduğu memnuniyeti dile getiren Camii Gençlik Derneği Başkanı Turan Ayra, “Büyükşehir’in Sakaryamıza sağladığı hizmetleri yerinde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimize yapılan yatırımları gazetelerden ve sosyal medyadan takip ediyorduk. Özellikle Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi bizleri çok etkiledi. Sağlığımız ve geleceğimiz için yapılmış ciddi bir yatırım. Artık evlerimizde çeşmeden su içmeye daha fazla özen göstereceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER