Çelik'ten SATSO'ya ziyaret

Milletvekili Hasan Ali Çelik SATSO Yönetimi ziyaret etti. Çelik, iş adamlarının ilimizin ufkunu değiştirecek projelere yönelmesi gerektiğini söyledi.

Çelik'ten SATSO'ya ziyaret

AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti.Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün de bulunduğu hayırlı olsun ziyaretinde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sakarya’nın sosyo ekonomik yapısı üzerine değerlendirmelerde bulundu.
ŞİFREYİ ÇÖZDÜK
Kösemusul konuşmasında; ilimizin her bölgesinde ayrı bir sektörün öne çıktığını ifade ederek, bu sektörlerin hak ettiği yere gelebilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi. Hızlı tren, liman gibi projelerin ilimiz için önemli projeler olduğunun altını çizen Kösemusul,” . İlimizin gelişmişlik düzeyinin artırılması için yerel yönetimlerle güçlü bir iletişim halindeyiz, biz il olarak başarının, büyümenin ve gelişmenin şifresini çözdük, başarının formülü, birlik ve beraberlikten geçiyor. Bu doğrultuda tüm kurum ve kuruluşlarla güçlü bir kurumsal iletişim kurduk, çalışıyoruz” dedi.
UFUK DEĞİŞTİRECEK
AKP Milletvekili Hasan Ali Çelik ise SATSO’nun yeni yönetimine çalışmalarında başarılar dileyerek Ticaret ve Sanayi Odası’nın Sakarya’da çizdiği olumlu vizyonun artarak devam edeceğine inandığını ifade etti. Milletvekili Çelik “Sanayi sektörü toplumun en çok yumruklanan kesimidir” diyerek göndermede bulundu.Çelik “Sanayi sektöründe her türlü icraat eleştiriye açıktır. Oysa sanayi ülkenin önemli bir yükünü taşıyor, ciddi istihdam sağlıyor, gelişmemiz sanayi ve ihracatın büyümesine bağlıdır. Ülke olarak sanayiyi daha da desteklemeli ve halkı bu konuda bilinçlendirmeliyiz” dedi. Çelik konuşmasının devamında ilimizin ufkunu değiştirecek projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER