CHP'li heyet Sakarya'da esnafı dinledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve CHP İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, bugün ilimizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdikten sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

CHP'li heyet Sakarya'da esnafı dinledi

sakaryayenihaber.com -

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ile CHP İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, CHP Meclis Üyeleri Sevgi Kılıç ve Ayça Taşkent ilk olarak CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ile görüştü. CHP heyeti saat 09.00’da Sakarya Ticaret Borsası, 11.00’de Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, 13.00’te Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 14.00’te 1’inci Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, 15.00-18.00 saatleri arasında ise sanayi işletmelerini ziyaret etti. STK’lara gerçekleşen ziyarette pandemi sürecinde yaşanan sorunlar ele alındı.

STK temsilcileri Sakarya genelinde yapılan çalışmalarla ilgili de CHP heyetine bilgi verdi. Heyet, STK ziyaretleri sonrasında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinledi. Program sonrası CHP heyeti Sakarya’dan ayrılacak. Serkan OK

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 08:46
YORUM EKLE