CHP'li kadınlar çocuklara kitap dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan Kadın Kolları köylerde çocukları sevindirmeye devam ediyor. 

CHP'li kadınlar çocuklara kitap dağıttı

“Çocuk mutluysa, anne mutlu. Anne mutluysa aile mutlu” sloganı ile başlattıkları oyuncak ve kitap dağıtımına Serdivan İlçesi’ne bağlı tüm mahallelerde devam eden CHP Serdivan Kadın Kolları çocukları sevindirmeye devam ediyor. Hafta sonu Kızılcıklı Köyü’ne giden CHP’li kadınlar, çocukları hikaye ve masal kitapları ile mutlu ettiler. 

CHP Serdivan İlçe Kadın Kolları Başkanı Senem Yıldırım, çocukların yarıyıl tatillerini okuyarak değerlendirmelerini istediklerini belirterek, “Onların okumaları için masal ve hikaye kitapları getirdik. Okul çağından küçük çocuklarımı da unutmadık, onlar içinde birbirinden güzel oyuncaklar getirdik. Çocukların mutlu olması aileleri kadar bizleri de mutlu ediyor. Onların gözlerindeki pırıltı, mutluluk her şeye değiyor” dedi.

Her hafta bir köye gittiklerini belirten Yıldırım, “Gitmeden önce muhatlarımızı arayıp bilgilendirme yapıyoruz. Köye girişimizde çocukların bizleri kapıda, camda beklemesi, bizleri gördüklerindeki heyecanları yaptığımız işin ne denli güzel olduğunu göstererek, bize daha çok çalışma azmi veriyor. Çalmadık kapı bırakmayıp, her eve girecek ve tüm çocuklarımızı mutlu edeceğiz” şeklinde konuştu.

CHP’li kadınlar, çocuklara kitap ve oyuncak dağıtırken, vatandaşlarında büyük takdirini topladılar. Muhtar ve vatandaşların sorunlarını da dinleyen kadınlar, çözümü için ilgili yerlere sorunları ileteceklerini söylediler.
 

banner3
YORUM EKLE