CHP önünde bunlar yaşandı! İşte 50 dakikalık o kayıt...

Sakarya'da dün CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik açıklamasını protesto etmek isteyen sivil toplum kuruluşları ile CHP il örgütü karşılıklı açıklama yaptı. Açıklamalar sırasında gergin anlar yaşanırken, yaşanan tüm gelişmeler Sakarya Yenihaber Facebook sayfasında canlı olarak yayınlandı.

CHP önünde bunlar yaşandı! İşte 50 dakikalık o kayıt...

sakaryayenihaber.com -

Sakarya'da faaliyet gösteren, iktidara yakın sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Milli İrade STK'ları, Saraybosna Caddesi'ndeki CHP İl Örgütü binasının karşısında Engin Özkoç'a tepki göstermek amacıyla basın açıklaması için toplandı. CHP'liler de İl Başkanı Ecevit Keleş öncülüğünde Özkoç'u destekleyen bir açıklama yapmak için parti binası önünde toplandı. 

GÜVENLİK ÖNLEMİ

Polis ekipleri cadde üzerinde geniş güvenliklik önlemleri alarak olası bir kavgaya karşı iki grup arasına barikat kurdu. Açıklamalar sırasında her iki taraftan da tepki sesleri yükseldi. Gerilimin yükseldiği anlarda CHP'lilerin bulunduğu bölüme taş ve çakmak atıldığı görüldü. Yaşanan bu gelişme sonrası STK temsilcileri de olaya müdahale ederek gerilimin büyümesine engel oldu.

İki grup açıklamaların ardından olaysız bir şekilde dağılırken, yaşanan tüm gelişmeler gazetemizin Facebook hesabındaki canlı yayınlandı.

İşte yaşananlar:

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 15:51
banner3
YORUM EKLE