CHP'ye polis engeli! Barikatla karşılaştılar...

CHP Sakarya İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Çark Caddesi’nde düzenleyeceği fener alayı etkinliğine polis izin vermedi. İl Başkanı Ecevit Keleş'in Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile görüşmesinden sonra barikat kaldırıldı ve kalabalık caddenin başına kadar sloganlarla yürüdü

CHP'ye polis engeli! Barikatla karşılaştılar...

sakaryayenihaber.com / Serkan OK - Şevval GEÇİN

Saat 20.30-

CHP Sakarya İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Çark Caddesi’nde düzenleyeceği fener alayı etkinliğine polis izin vermedi. Çark Caddesi ortasında barikat kuran çevik kuvvet ekipleri yürüyüşün yapılmasına izin vermedi. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile telefonda görüşüyor.

Saat 21.00-

Çark Caddesi'nde fener alayı yapmak isteyen CHP'li gruba polis engel olmuştu. Kalabalık polis barikatına takılmış, polis ve partili grup yaklaşık 30 dakika karşılıklı olarak beklemişti. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş'in Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile görüşmesinden sonra barikat kaldırıldı ve yaklaşık 100 kişilik grup "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları atıp ellerindeki Türk Bayraklarını sallayarak caddenin başına kadar yürüdü.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 21:27
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çeşme Meydanı Esnafı
Çeşme Meydanı Esnafı - 1 ay Önce

YAZIK ÜLKEMİZ NE HALE GELDİ :(

SIRADAKİ HABER