'Çıkan haberler asılsız'

Mart 2014 yılında yapılacak mahalli idareler seçiminde AKP’den Akyazı Belediye başkanlığına aday adayı olan Hasan Akçan, aday adaylığının devam ettiğini söyledi.

'Çıkan haberler asılsız'

Akyazı AKP Belediye Başkan aday adayı Hasan Akçan, aday adaylığı konusunda son günlerde ortaya atılan iddiaların bilgisi dışında yapıldığını söyleyerek, aday adaylığının devam ettiğini söyledi. Bu haberlerin bir kısmının kendi bilgisi dışında ve asılsız yapıldığını ifade ederek, “Bu haberleri ortaya atanları kendi vicdanları ile baş başa bırakıyorum, zaten kimlerin hangi amaçla yaptıkları da Akyazı halkının malumudur” dedi.
HEDEF BAŞKANLIK
Bu haberlerin kasıtlı ve zihinleri bulandırmak amacıyla yapıldığını söyleyen Akcan, “Nasip olurda aday olursam kendime hedef olarak koyduğum Akyazı halkının % 85 inin desteğini alarak en yüksek oranla Akyazı belediye başkanı seçilmektir. Bu hedefin gerçekleşmesi için AK Partiden aday adayı olarak gece gündüz çalışmaktayım. Adaylık konusu gerçekleştiğinde Akyazı halkı gereken cevabı verecektir” diyerek hakkında yapılan asılsız haber ve yorumlara açıklık getirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER